NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ MÜHENDİSİN YEMİN TÖRENİ YAPILDI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

18 EKİM 2018, PERŞEMBE   

48

MÜHENDİSİN YEMİN TÖRENİ YAPILDI

    Yayına Giriş Tarihi: 20.12.2017 00:00   Güncellenme Zamanı: 22.12.2017 11:47:07  Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 16.12.2017 17:00:11

Odamızın 63. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Şubemiz tarafından gelenekselleşen Mühendisin Yemin Töreni 16 Aralık 2017 tarihinde Şubemizde yapıldı.

Odamızın 63. Kuruluş yıldönümü nedeniyle Şubemiz tarafından gelenekselleşen Mühendisin Yemin Töreni 16 Aralık 2017 tarihinde Şubemizde yapıldı.

Toplantının açılış konuşmaları bölümünde Şube Başkanımız Nusret SUNA, Odamıza kaydını yaptıran genç meslektaşlarımıza, inşaat mühendisliği mesleğinin öneminden bahsederek, mesleğimizdeki bilgi ve teknolojik gelişmeleri takip etmelerinin önemli olduğunu ve bu gelişmeleri de Şubemizin sürekli olarak yapmış olduğu seminerler, kurslar aracılığıyla takip edebileceklerini ifade etti. Mesleğimizin medeniyet mühendisliği olduğunu dile getiren Nusret SUNA, genç üyelerimize meslek yaşamlarında başarılar diledi. Oda Başkanımız Cemal GÖKÇE, inşaat mühendisliği mesleğinin ülkemizin kalkınmasında önemli bir unsur olduğunu, geçmişten bugüne ülkemizde önemli bir mesleğin insanları olduğumuzu ifade ederek, genç meslektaşlarımıza Odamızın meslekiçi eğitim çalışmalarını takip etmelerini, kendilerini güncel konularda geliştirmelerini belirterek, başarı dilekleriyle konuşmasını sonlandırdı.

Açılış konuşmaları bölümünden sonra, Odamızın önceki dönem başkanlarından ve bu yıl mesleğinde 50. Yılını kutlayacak olan meslek büyüğümüz Mete AKALIN, genç üyelerimizle 50 yıllık meslek yaşamıyla ilgili Söyleşisini gerçekleştirdi. Söyleşi sonrası genç üyelerimize Mühendisin Yemini Mete AKALIN tarafından yaptırıldı. Törende genç üyelerimize Odamıza üye olmaları ile ilgili belge ve hediyeleri takdim edildi.


 

Dosyalar

ŞUBE BAŞKANIMIZ NUSRET SUNA`NIN AÇILIŞ KONUŞMAS (187 KB) (16.12.2017 17:03:39)

PDF uzantılı Makale dosyalarını veya diğer Ek Dosyaları okuyabilmeniz için
Acrobat® Reader®'ın bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.
Acrobat® Reader® yüklemek için

Okunma Sayısı: 191

İstanbul Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır