NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILIŞI VE KOKTEYLİ ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 OCAK 2019, PAZARTESİ   

40

FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILIŞI VE KOKTEYLİ

    Yayına Giriş Tarihi: 14.01.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 07.02.2018 17:35:56  Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 16.01.2018 17:16:52

Şubemiz İleri Fotoğraf Proje Atölyesi’nin hazırlamış olduğu “Karma Sergi”nin Açılışı ve Kokteyli 13 Ocak 2018 tarihinde Şubemizin fuaye katında gerçekleşti. Ayrıca Şubemizin Müzik Grubu “(Ergün KORKMAZ (Klarnet), Türkay ZENGİN (ritm-vokal) , Aykun COŞKUN (E-GİTAR), Jiyan TUNÇTAN (BAS GİTAR), Emrah ÇATALTEPE (Bağlama), Zelal ERTUĞRUL(VOKAL), Funda KILINÇ SUVAKÇI (Vokal)” fotoğraf Sergisinin açılışı ve meslekte 25 yıl törenine katkı sunmak amacıyla hazırlamış yapmış olduğu performans katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.

Şubemiz İleri Fotoğraf Proje Atölyesi`nin hazırlamış olduğu "Karma Sergi"nin Açılışı ve Kokteyli 13 Ocak 2018 tarihinde Şubemizin fuaye katında gerçekleşti. Sergi açılışında konuşan Şube Başkanımız Nusret SUNA, "Şubemiz Fotoğrafçılık Kuruluna teşekkür ederek başladığı konuşmasını şöyle sürdürdü: "Hayatımıza tat kattılar, hayatın başka tatları olduğunu gösterdiler. Mesleğimizin ve ülkemizin yoğun gündeminde nefes almamızı sağlayacak bir etkinlik düzenlediler. Tabi ki asıl teşekkür, insana, hayata, kente dair anları bizlerle buluşturan fotoğraf sanatçısı arkadaşlarımıza. Hepimiz farkındayız; hayat tek harfli bir alfabe değildir. Yaptığınız meslek her ne ise bir süre sonra olağanlaştığı, alışkanlığa dönüştüğü aşikardır. Fotoğraf ya da başka bir sanat dalıyla uğraşanlar aslında kendi mesleklerindeki kısır döngüye de müdahale edebiliyorlar. Sanatsal faaliyetlerin sağladığı zenginlik, iç huzur, ufuk genişliği, başka hayatlar ve başka öykülerle tanışmak mesleki yaratıcılığı ortaya çıkarıyor. Farklı meslek alanlarında çok başarılı olmuş insanların mutlaka sanatsal bir faaliyet içinde bulundukları bilinmektedir. Gözünü, aklını ve yüreğini aynı hizaya getiren ve açıkçası o hizaya bizleri de çeken arkadaşlarımıza müteşekkiriz." Serginin hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlarımıza huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ediyor, hepinize hoş geldiniz diyorum."

21 Mayıs 2017 tarihinde başlayan kurs katılımcılarının (Abdullah PEKİNCE, Ahmet ÖZIŞIK, Ahmet Şükrü BIÇAKÇI, Canan OĞUZ, Cengiz SERTER, Ramazan ŞEKER, Sevgi SIRMA, Süleyman İNAN, Mustafa SABRİ KURAL, Mahmut AÇBAY, Muhsin SELİMOĞLU, Mustafa SÖZER, Funda KILINÇ SUVAKÇI) fotoğraflarından oluşan Karma Sergimizin Danışmanlığı kurs eğitmenimiz Serdar ERCAN (İFSAK Eğitmeni) tarafından yapıldı. Sergimiz 24 Şubat 2018 tarihine kadar Şubemiz Fuaye katında ziyaretçilere açık olacaktır.

Ayrıca Şubemizin Müzik Grubu "(Ergün KORKMAZ (Klarnet), Türkay ZENGİN (ritm-vokal) , Aykun COŞKUN (E-GİTAR), Jiyan TUNÇTAN (BAS GİTAR), Emrah ÇATALTEPE (Bağlama), Zelal ERTUĞRUL(VOKAL), Funda KILINÇ SUVAKÇI (Vokal)" fotoğraf Sergisinin açılışı ve meslekte 25 yıl törenine katkı sunmak amacıyla hazırlamış yapmış olduğu performans katılımcılar tarafından ilgiyle izlendi.


Okunma Sayısı: 154

İstanbul Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır