NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİYLE KAHVALTILI TOPLANTI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

21 OCAK 2019, PAZARTESİ   

11

GENÇ İNŞAAT MÜHENDİSLERİYLE KAHVALTILI TOPLANTI

    Yayına Giriş Tarihi: 14.01.2018 00:00   Güncellenme Zamanı: 16.01.2018 12:28:54  Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 16.01.2018 11:00:42

Şubemiz tarafından düzenlenen genç inşaat mühendislerine yönelik kahvaltılı toplantı, 14 Ocak 2018 tarihinde İTÜ Maçka Sosyal Tesisleri`nde yapıldı. Toplantıya Şube Başkanımız Nusret SUNA, Şube Sekreter Üyemiz Murat Serdar KIRÇIL, Sayman Üyemiz Temel PİRLİ, Şube Sekreterimiz Rezan BULUT, Şube Sekreter Yardımcımız Funda KILINÇ SUVAKÇI ve Proje Asistanımız Alper ULUŞAN katıldı.

Şubemiz tarafından düzenlenen genç inşaat mühendislerine yönelik kahvaltılı toplantı, 14 Ocak 2018 tarihinde İTÜ Maçka Sosyal Tesisleri`nde yapıldı. Toplantıya Şube Başkanımız Nusret SUNA, Şube Sekreter Üyemiz Murat Serdar KIRÇIL, Sayman Üyemiz Temel PİRLİ, Şube Sekreterimiz Rezan BULUT, Şube Sekreter Yardımcımız Funda KILINÇ SUVAKÇI ve Proje Asistanımız Alper ULUŞAN katıldı. Toplantıda Şube Başkanımız Nusret SUNA, gençlere yönelik konuşmasında; "Dinamik ve sorgulayıcı yönünüz, bilimsel gelişmelere ve teknolojiye hâkimiyetiniz, farklı görüşlere hoşgörülü davranışınız, bağnazlıktan uzak zihinsel dünyanızdan öğreneceğimiz çok şey olduğuna inanıyorum. Her şey bir tarafa sizlerle aynı havayı solumanın bile başlı başına önemli olduğunu bilmenizi isterim." dedi. Ülkemizde yükseköğrenim ile istihdam olanakları arasındaki uyumsuzluğa da dikkat çeken SUNA, Odamızın meslektaşlarımızın ekonomik ve özlük haklarının geliştirilmesindeki mücadelesi yanında, meslektaşlarımızın mesleki açıdan daha donanımla hale getirecek, mesleki niteli yükseltecek etkinlikler düzenlediğini belirtti.
17 – 18 Şubat tarihlerinde yapılacak olan genel kurul ve seçimlere gençleri davet eden SUNA, "TMMOB Türkiye`nin en güçlü, en donanımlı, tarihi mücadelelerle dolu, en zor şartlardan alnının akıyla çıkmasını bilen bir örgüttür. Ve yine, toplumsal meşruiyetine, mücadeleyle elde ettiği kazanımlara, bilimsel ve mesleki doğrulara ve toplumun güvenliği ve sağlığı için arz ettiği öneme dayanarak mühendislerin tek ve merkezi örgütü olmaya devam edecektir." dedi.


Okunma Sayısı: 169

İstanbul Şube Kaynaklı Haberler »
Tüm Haberler »

Sayfayı Yazdır