NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ. ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

23 AĞUSTOS 2019, CUMA   

47

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ.

    Yayına Giriş Tarihi: 15.01.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 21.01.2019 17:35:20  Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 21.01.2019 17:31:29

Oda Merkezimiz tarafından Türkiye`deki üniversitelerin inşaat mühendisliği bölüm başkanları ile Ankara`da 19 Ocak 2019 tarihinde toplantı yapıldı.Odamıza bağlı Şubelerin konuyla ilgili sorumlu yönetim kurulu üyeleri de toplantıya katıldılar. Şubemizden Sekreter Üyemiz Doç. Dr. Murat Serdar KIRÇIL katılmıştır.

ÜNİVERSİTELERİN İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜM BAŞKANLARI 4. ORTAK TOPLANTISI YAPILDI
Üniversitelerin İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanları 4. Ortak Toplantısı 19 Oca...k 2019 tarihinde TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Kongre ve Kültür Merkezinde yapıldı.

İMO Cemal Gökçe`nin açılış konuşması ile başlayan toplantıda; İMO İnşaat Mühendisliği Eğitim Kurulu(İMEK) tarafından hazırlanan anket sonuçları ve "İnşaat Mühendisliği Eğitimi Mevcut Durum Raporu - 2019" değerlendirildi. Bölüm başkanları inşaat mühendisliği eğitimi ile ilgili görüş ve değerlendirmelerini sundu.

Toplantıya, İMO Başkanı Cemal Gökçe, İMO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Erkul, Yönetim Kurulu Üyeleri Cem Oğuz ve Hüseyin Kaya, Genel Sekreter Yardımcıları Bahaettin Sarı, Halim Karan, Dilek Bekiroğlu ve Ceylan Özkul, İMEK Üyeleri Halit Cenan Mertol, Rıza Secer Orkun Keskin, Metin Hüsem, Aynur Şensoy Şorman, Ahmet Ferhat Bingöl, önceki dönem İMEK Başkanı Güney Özcebe, MÜDEK Danışma Kurulu Üyesi Bülent Platin ile çok sayıda üniversitenin İnşaat Mühendisliği Bölüm Başkanı katıldı.


Okunma Sayısı: 163

İstanbul Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır