TÜM ÇALIŞANLAR İÇİN SAĞLIKLI VE GÜVENLİ ÇALIŞMA ORTAMI İSTİYORUZ!
[ ULUSLARARASI “SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN TASARLANMIŞ ÇİMENTO ESASLI MALZEMELER” KONFERANSI ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

08 TEMMUZ 2020, ÇARŞAMBA   

43

ULUSLARARASI “SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR GELECEK İÇİN TASARLANMIŞ ÇİMENTO ESASLI MALZEMELER” KONFERANSI

    Yayına Giriş Tarihi: 23.05.2019 00:00   Güncellenme Zamanı: 29.05.2019 10:10:55  Yayınlayan Birim: İSTANBUL ŞUBE  
 

Güncellenme Zamanı: 28.05.2019 16:51:41

Boğaziçi Üniversitesi`nde, Prof. Surendra P. Shah ve Prof. Turan Özturan onuruna "Sürdürülebilir Bir Gelecek için Tasarlanmış Çimento Esaslı Malzemeler" konulu Uluslararası bir konferans düzenlenecektir.

Boğaziçi Üniversitesi, RILEM, Amerikan Beton Enstitüsü (ACI), Avrupa Hazır Beton Birliği (ERMCO), Türkiye Hazır Beton Birliği (THBB) ve Özyeğin Üniversitesi tarafından organizasyonu yapılacak olan "Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Tasarlanmış Çimento Esaslı Malzemeler" konulu konferans 7-8 Mayıs 2020 tarihlerinde İstanbul`da gerçekleşecek. Konferans, sürdürülebilir çimento sistemlerinin önemi konusundaki farkındalığı artırmak amacıyla bilgi paylaşmak ve yaymak için çimento esaslı malzemeler konusunda uzmanlaşmış, dünyanın dört bir yanından araştırmacıları ve sektörün uzmanlarını buluşturmayı hedefliyor.

Sürdürülebilir yapılar için yeni malzemeler ve yöntemler; iyileştirilmiş dürabilite için malzemeler ve karışım tasarımı; malzemelerin karakterizasyonu ve test edilmesi için yeni yöntemler; çimento esaslı malzemelerin yaşam döngüsü değerlendirmesi; Nanoteknolojinin çimento esaslı malzemelerde kullanımı; gelişmiş çimento esaslı malzemeler; taze beton performansı başlıkları altında bildirilerin sunulacağı Konferansın açılış oturumunda, Surendra P. Shah, Turan Özturan, Nele de Belie, Liberato Ferrara, Ravindra Gettu ve Victor Mechtcherine birer konuşma yapacak.

Konferansa bildiri ile katılmak isteyenler 15 Haziran 2019 tarihine kadar bildiri özetlerini gönderilebilecek ve bildiri özeti gönderen yazarlara 31 Temmuz 2019 tarihine kadar bilgi verilecek. Konferansa kabul edilen bildiriler 31 Kasım 2019 tarihine kadar teslim edilebilecek ve yazarlara 31 Ocak 2020 tarihine kadar bilgi verilecek.

Konferans hakkında detaylı bilgi alarak kayıt olmak ve bildiri özeti göndermek için www.cbmt2020.org adresi ziyaret edilebilir.

 


Okunma Sayısı: 43

İstanbul Şube Kaynaklı Gündem »
Tüm Gündem »

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.