NE DARBE NE DİKTA; YAŞASIN BAĞIMSIZ, DEMOKRATİK, LAİK TÜRKİYE!
[ İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU ] TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası

İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Referans Belgesi Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

29 OCAK 2020, ÇARŞAMBA   

24

İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU

46. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

NUSRET SUNA
BAŞKAN
e-Posta:

Bolu-Gerede doğumludur. 1970 yılında Pertevniyal Lisesi, 1975 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana sahibi olduğu şirkette proje ve müşavirlik konusunda çalışmaktadır. Odamızın Meslekiçi Eğitim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olup, Mesleki Değerlendirme Kurulu, Referans Belgesi Kurulu ve Referans Belgesi Üst Kurul Üyeliği görevlerini yapmaktadır. SUNA, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi`nde 38., 39., 40., 41. 42. 43. ve 44. Dönemlerde Yönetim Kurulu`nda Sayman Üye , 45. Dönemde İMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. Evli ve bir çocuk babasıdır. 

 

 
 

MURAT SERDAR KIRÇIL
SEKRETER ÜYE
e-Posta:

Sarıkamış doğumludur. 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1995 yılında aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. Halen Yapı Anabilim Dalı`nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır.  İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 35. Dönem Kadıköy Temsilcilik Kurulu Üyesi, 36. Dönemde Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve 44.  Dönemde Yönetim Kurulu Sekreter Üye, 45. Dönemde Şube Sekreter Üye olarak görev almıştır. 1998 yılından bu yana, çeşitli tarihlerde İstanbul Şubesi`nin çeşitli komisyonlarında ve İnşaat Mühendisleri Odası İnşaat Mühendisliği Eğitimi Kurulu`nda yer almıştır. 

 

 
 

TEMEL PİRLİ
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

Erzincan doğumludur. 1992`de Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Meslek yaşamına şantiyecilik yaparak başladı.  Halen sahibi olduğu şirkette mühendislik hizmetini sürdürmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 36. ve 37. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği (Yedek) ve 41. 42. 43. Dönemlerde Sekreter Üye, 45. Dönemde Sayman üye olarak görev yaptı. PİRLİ, evli ve iki çocuk babasıdır. 

 

 
 

İSMAİL UZUNOĞLU
ÜYE
e-Posta:

Kastamonu doğumludur. İlk ve ortaokulu Kastamonu`da liseyi Gültepe Endüstri Meslek Lisesi`nde okudu. 1984 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Projecilik, şantiye şefliği ve kontrol mühendisliği yaptı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 38. Dönem Yönetim Kurulu Üyeliği(Yedek), 39., 40., 41., 42., 44. ve 45. Dönemlerde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Halen kendi firmasında, sanayi ve konut üzerine mühendislik hizmetlerini sürdürmekte olan UZUNOĞLU, evli ve iki çocuk babasıdır. 

 

 
 

GÜLSÜN YAŞIN ARSLANOĞLU
ÜYE
e-Posta:

İnegöl/ Bursa doğumludur. 1983 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Bağlantı Çevre Yolları Proje Konsorsiyum firmasında ve THY A.O. Destek Hizmet Başkanlığında kontrol mühendisi olarak görev yaptı. 2012 -2016 yılları arasında MSGSÜ Fen Fakültesi Sanat Tarihi bölümünü tamamlayan ARSLANOĞLU, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. Dönem Kadıköy temsilci yardımcılığı, 45. Dönemde Yönetim Kurulu Üyeliği yapmıştır. Evli ve bir çocuk annesidir.

 
 

EMİNE FUSUN SÜMER
ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 1982 yılında Yıldız Üniversitesi`nden mezun oldu. Mezuniyetinden bugüne kadar özel sektörün önde gelen firmalarında; proje, teklif hazırlama ve kontrol mühendisliği, uluslararası mühendislik-müşavirlik firmalarında 12 yıl proje yönetimi üzerine çalıştı.  SÜMER, yurt içi ve yurt dışındaki projelerde; teknik müdür, proje direktörü, proje koordinatörü, proje müdürü olarak görev almaktadır. İMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu`nda 39 ve 40. dönemlerde (Yedek) ve 41. dönemde yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

 

 
 

EVREN KORKMAZER
ÜYE
e-Posta:

Muş doğumludur.2008 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Üniversite sürecinde Genç-İMO deprem ve depreme dayanıklı yapı araştırma topluluğu çalışmalarında aktif olarak yer aldı. 2008 ile 2010 tarihleri arasında özel bir şirkette kontrol mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştı. 2010 -2013 yılları arasında ortağı olduğu firmada mühendislik hizmeti yapan KORKMAZER, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. ve 45. Dönemde Yönetim Kurulu Üyeliği (Yedek) yapmıştır. Halen bir kamu  kurumunda çalışmaktadır.


 

 

Yedek Üyeler

 
 

GÖKHAN ÖZEN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

İskenderun doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İskenderun`da tamamlamıştır. 2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisans programından mezun olmuştur. Halen İstanbul Teknik Üniversitesi Yapı Mühendisliği`nde yüksek lisansını yapmakta olup, su sektöründe faaliyet gösteren özel bir mühendislik ve müşavirlik firmasında genel müdür yardımcısı olarak çalışmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Kadıköy temsilci yardımcısı, 45. Dönemde İMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi (Yedek) olarak görev alan ÖZEN, evli ve bir kız çocuk babasıdır.


 
 

SİNEM KOLGU
YEDEK ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul`da tamamlamıştır. 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisans programından, 1997 yılında Fen Bilimleri Enstitüsü Yapı Mühendisliği yüksek lisans programından mezun olmuştur. 1998 yılından beri İstanbul`da bir Proje ve Müşavirlik firmasında mesleğini sürdürmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. ve 45. Dönem Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu ile 44. Dönem Ücretli Çalışan İnşaat Mühendisleri Komisyonlarında görev almıştır. 46. Dönem İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi Yönetim Kurulunda yedek üye olarak görev almaktadır.


 
 

ÖZGÜN GÜNDOĞDU
YEDEK ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul`da tamamladı. 2005 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Geoteknik alanında saha ve ofis işlerinde görev aldı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. ve 45. Dönemde Yönetim Kurulu Üyeliği (Yedek) yapmıştır.  Halen özel bir firmada şantiye şefi olarak çalışmaktadır.

 


 
 

DİLEK BEKİROĞLU
YEDEK ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2006 yılında İTÜ Yapı Mühendisliği programında yüksek lisansını tamamlamıştır. Projeci olarak başladığı çalışma hayatına Yapı denetim sektöründe üstdüzey yönetici olarak devam etmiştir. Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Derneği İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapmıştır.


 
 

ORHAN DOĞAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

Kahramanmaraş Afşin doğumludur.  İlk-Orta ve Lise öğrenimini Afşin de tamamladı. 1987`de Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1987-1990 yılları arasında bir proje firmasında tasarımcı mühendis olarak çalıştı. 1991-1999 yılları arasında çeşitli firmalarda şantiye mühendisi olarak çalıştı. 1999`dan itibaren kendi firmasında endüstriyel çelik depolama raflarının tasarımı konusu üzerine çalışmalarını sürdürmektedir.  Evli ve iki çocuk babasıdır. 

 


 
 

DİLAN TAŞGİT ULUŞAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 2014`de Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu.  2009-2014 yılları arasında Genç-İMO çalışmalarında yer aldı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. Dönemde Genç İnşaat Mühendisleri Komisyonu`nda ve Genç İnşaat Mühendisleri Çalıştayı Düzenleme Kurulu`nda görev aldı. Kocaeli`nde Çayırova İlçesinde okul şantiyesinde çalıştı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 45. Dönemde Yönetim Kurulu Üyeliği (yedek) yaptı. Halen bir proje ofisinde mesleğini sürdürmektedir.  

 


 
 

ŞABAN ERDAL YILMAZ
YEDEK ÜYE
e-Posta:


 
 

Sayfayı Yazdır