ANA SAYFA   İLETİŞİM   WEBMAIL   SİTE HARİTASI   ARAMA   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ TMMOB

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

29 EYLÜL 2021, ÇARŞAMBA   

28

46. DÖNEM YAPI DENETİM KOMİSYONU

Dönem seçiniz:

Komisyon Hakkında

 

Dosyalar

 

Komisyon Üyeleri

MEHMET KOCAGÖZOĞLU
BAŞKAN
e-Posta:

MELEK GÖZDE HOŞAFCI
RAPORTÖR
e-Posta:

1978 yılında Fethiye`de doğdu. 1999 yılında İstanbul Üniversitesi`nden mezun oldu. 2000`de aynı üniversitede yüksek lisansını tamamladı. 2011 yılında Fethiye`de kurduğu Yapı Denetim Laboratuarında çalışmalarına devam etmektedir.

HATİCE ÖZ

e-Posta:

LEYLA TAN

e-Posta:

1970 yılında Tufanbeyli`de doğdu. 1991 yılında Çukurova Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1991 – 1997 yıllarında özel sektörde içme suyu ve kanalizasyon altyapı alanında çalıştı. 1997 yılında Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde göreve başlamış olup halen Yapı Denetim Şube Müdürlüğünde görev yapmaktadır. İMO Adana Şube 21 ve 22. Çalışma Dönemlerinde Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı.

İSMAİL HAKKI SÖZBİLEN

e-Posta:

REMZİ KIVRAK

e-Posta:

1949 yılında Hatay-Kırıkhan`da doğdu. 1974 yılında Ankara Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Askerlik hizmetini tamamladıktan sonra 1976 yılında Diyarbakır İl İmar Müdürlüğü`nde mühendis olarak görev yaptı. 1976-2010 yılları arasında Bayındırlık ve İskân Bakanlığı bünyesinde sırasıyla; 13. Bölge Müdür Yardımcısı, Teknik Uzman, 1. Şube Müdürü, Müdür Yardımcısı, Teknik Daire Başkanı, Yapı Malzemesi ve Yapı Denetimi Daire Başkanı, Yapı Malzemeleri Teknik Komite Başkanı ve Yapı Denetim Komisyonu üyesi olarak görev yaptıktan sonra 2010 yılında isteğe bağlı emekli oldu.

MAHMUT GÜLTEKİN

1977 yılında Erzurum`da doğdu. Atatürk Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümlerinden mezun oldu. Atatürk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimine devam etmektedir. Maliye Bakanlığında memuriyete başlamış olup 2001 yılından bu yana çalıştığı Erzurum Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü`nde halen İl Müdür Yardımcılığı görevini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

DENİZ BAYRAKTAR

e-Posta:

1982 İstanbul doğumludur.2004 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2008 yılında Yüksek Lisansını, 2015 yılında da aynı üniversitede doktorasını tamamladı. 2007 yılından beri Antalya Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünde İnşaat Yüksek Mühendisi olarak çalışmaktadır. Evli ve bir çocuk annesidir.

MEHMET BAKİ SAĞLAMER

e-Posta:

1989 Yılında Gaziantep`te doğdu. 2010 yılında Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kendine ait Yapı Denetim şirketi bulunmaktadır.

İSMET BİLMEZ

e-Posta:

Van doğumludur. 2011 yılında Fırat Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Yapı denetim şirketinde kontrol mühendisi olarak başladığı mesleki hayatına sonradan sırasıyla çeşitli üstyapı projelerinde şantiye şefi olarak devam etmiştir. 2014-2017 yıllarında Van Büyükşehir Belediyesinde çalışmıştır. 2017 yılında kurucusu olduğu firmada taahhüt ve proje işleri yapmaktadır. Yapı denetim firması ortaklığı bulunmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanlığı görevini de sürdürmektedir. 

Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi

HÜSEYİN KAYA
e-Posta:

1962 Mazgirt doğumludur. 1987 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesinden mezun olduktan sonra çeşitli yurtiçi ve yurt dışı projelerinde; proje mühendisi, teknik müşavir, şantiye şefi, proje müdürü ve genel müdür olarak görev yaptı. 2000-2013 yılına kadar ortağı ve yöneticisi olduğu bir yapı denetim kuruluşunda çalıştı. Yapı Denetim Kuruluşları Birliği Genel Sekreteri ve sonrasında Genel Başkanı olarak görev aldı. İMO Ankara Şubesi 41, 42 ve 43. Dönem ile İMO Genel Merkez 43 ve 44. Dönem Yapı Denetim Komisyonu üyeliği ve başkanlığı, İMO 3.Yapı Denetim Sempozyumu ve TMMOB 1.Yapı Denetim Sempozyumu Düzenleme Kurulu Başkanlığı görevlerinde bulundu. İMO 45. Dönem Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi ve 46. Dönem Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldı.

2016-2020 döneminde İMO yurtdışı etkinliklerinde, Dünya İnşaat Mühendisleri Konseyi (WCCE), Avrupa İnşaat Mühendisleri Konseyi (ECCE), Avrupa Mühendis Odaları Birliği (ECEC) ve Akdeniz Ülkeleri Mühendislik Birliği (EAMC) toplantılarında Oda`yı temsilen aktif görev aldı. Şu anda yurt dışı teknik müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. İyi derecede İngilizce ve konuşma düzeyinde Arapça bilmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

ŞÜKRÜ ERDEM
e-Posta:

Adana`da doğdu. Adana İTİA Mühendislik Fakültesi`nden 1980 yılında mezun oldu. 1990-1994 yılları arasında Temelsu A.Ş. bünyesinde Toprakkale - İskenderun otoyolu projesinde köprü viyadük kontrol mühendisliği hizmetinde bulundu. İMO 41. Dönem Oda Danışma Kurulu`nda,  42. Dönem, 43. Dönem 44. Dönem ve 45. dönem Oda Yönetim Kurulunda İkinci Başkan olarak görev aldı. Halen Adana`da kendisine ait bir yapı denetim kuruluşunun yöneticiliğini sürdürmektedir. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.