İMO ANA SAYFA   ŞUBE ANA SAYFA   ŞUBE İLETİŞİM   ARAMA   WEBMAIL   BELGE KONTROL   ÜYE GİRİŞİ

İMO ANA SAYFA
Üye İşlemleri Tescilli İşyerleri Kongre Sempozyum Çalıştay Programı GENÇ-İMO Sıkça Sorulan Sorular

30 KASIM 2021, SALI   

18

İSTANBUL ŞUBE YÖNETİM KURULU

47. DÖNEM

      Dönem Seçiniz:

Üyeler

 

NUSRET SUNA
BAŞKAN
e-Posta:

Bolu-Gerede doğumludur. 1970 yılında Pertevniyal Lisesi, 1975 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. Mezuniyetinden bu yana sahibi olduğu şirkette proje ve müşavirlik konusunda çalışmaktadır. Odamızın Meslekiçi Eğitim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olup, Referans Belgesi Kurulu ve Referans Belgesi Üst Kurul Üyeliği görevlerini yapmaktadır. SUNA, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi`nde 38-44. Dönemlerde Yönetim Kurulu`nda Sayman Üye , 45 ve 46. Dönemde İMO İstanbul Şube Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapmıştır. Evli ve bir kız çocuk babasıdır.

 
 

EVREN KORKMAZER
SEKRETER ÜYE (13.04.2021 Tarihine Kadar Üye)
e-Posta:

Muş doğumludur. 2008 yılında Mustafa Kemal Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Üniversite sürecinde Genç-İMO deprem ve depreme dayanıklı yapı araştırma topluluğu çalışmalarında aktif olarak yer aldı. 2008 ile 2010 tarihleri arasında özel bir şirkette kontrol mühendisi ve şantiye şefi olarak çalıştı. 2010 -2013 yılları arasında ortağı olduğu firmada mühendislik hizmeti yapan KORKMAZER, İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. ve 45. Dönemde Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği, 46. dönemde asıl üye olarak görev yapmıştır. Halen bir kamu kurumunda çalışmaktadır.

 

 
 

EMİNE FUSUN SÜMER
SAYMAN ÜYE
e-Posta:

İstanbul da doğdu. Yıldız Üniversitesi`nden 1982 yılında  mezun oldu. Özel  sektörün önde gelen firmalarında; proje, teklif hazırlama ve kontrol mühendisliği yaptı. Uluslararası mühendislik-müşavirlik firmalarında proje yönetimi üzerine çalıştı.  SÜMER, yurt içi ve yurt dışındaki projelerde; teknik müdür, proje direktörü, proje müdürü olarak çalıştı, proje yönetim danışmanlığı yapmaktadır. İMO İstanbul Şubesi Yönetim Kurulu`nda; 39, 40, 42. dönemlerde  görev aldı ve 46. dönem yönetim kurulu üyesidir.

 

 
 

SİNEM KOLGU
ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul`da tamamlamıştır. 1992 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği lisans programından, 1997 yılında Fen Bilimleri Enstitüsü Yapı Mühendisliği yüksek lisans programından mezun olmuştur. 1998 yılından beri İstanbul`da özel bir proje ve müşavirlik firmasında mesleğini sürdürmektedir. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44., 45. ve 46. Dönem Kadın İnşaat Mühendisleri Komisyonu ile 44. Dönem Ücretli Çalışan İnşaat Mühendisleri Komisyonlarında ve 46. Dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyesi olarak görev almıştır.

 
 

ŞABAN ERDAL YILMAZ
ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 1984 yılında Yıldız Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1984-1999 yılları arasında ortağı olduğu firmada mesleki faaliyetini sürdürdü. 1999 yılından sonra muhtelif şantiyelerde şantiye şefi ve proje müdürü olarak çalıştı. 46. dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 
 

ÖZGÜN GÜNDOĞDU
ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. İlk ve orta öğrenimini İstanbul`da tamamladı. 2005 yılında İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2008 yılında İstanbul Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Geoteknik Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı. Geoteknik alanında saha ve ofis işlerinde görev aldı. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 44. 45. ve 46.Dönemde Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapmıştır. Halen özel bir firmada şantiye şefi olarak çalışmaktadır.

 
 

SAMİ GÜLTEKİN
ÜYE (13.04.2021 TARİHİNE KADAR YEDEK ÜYE)
e-Posta:

Diyarbakır-Çüngüş doğumludur. Lisansını 1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesinde, Yüksek Lisansını, 2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesinde Geoteknik anabilim dalında tamamlamıştır. Geoteknik alanında mühendislik ve müşavirlik faaliyeti gösteren uluslararası bir şirkette kıdemli mühendis olarak çalışmaktadır.

 

Yedek Üyeler

 
 

ORHAN DOĞAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

Kahramanmaraş/Afşin doğumludur. 1987`de Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1987-1990 yılları arasında bir proje firmasında tasarımcı mühendis olarak çalıştı. 1991-1999 yılları arasında çeşitli firmalarda şantiye mühendisi olarak çalıştı. 1999`dan itibaren kendi firmasında endüstriyel çelik depolama raflarının tasarımı konusu üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. 46. dönem Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yapan Doğan evli ve iki çocuk babasıdır


 
 

ELİF ERSOY
YEDEK ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 1995 yılında YTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. Mezuniyetten sonra konut, okul, fabrika, sosyal donatı olarak kullanılan birçok projenin statik tasarımı, 2000 yıllardan bu yana karayolu, demiryolu ve deniz yapıları projelerinde köprü, altgeçit ve istinat duvarlarının, rıhtım ve iskele projelerinin statik-betonarme tasarımlarında ve uygulama projelerinin hazırlanmasında çalışmaktadır. Evli iki çocuk annesidir.


 
 

DİLAN TAŞGİT ULUŞAN
YEDEK ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. 2014`de Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2009-2014 yılları arasında Genç İMO çalışmalarında yer aldı. İMO İstanbul Şubesi 44. dönemde Genç İnş. Müh. Komisyonu`nda ve Genç İnş. Müh. Çalıştayı Düzenleme Kurulu`nda görev aldı. İMO İstanbul Şubesi 45. ve 46. dönemde Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği yaptı. Kocaeli`de bir okul şantiyesinde kontrol mühendisi olarak çalıştı. Halen bir proje ofisinde konut, otel, fabrika ve sanayi kuruluşları gibi yapıların projelendirilmesi üzerine çalışmaktadır.


 
 

ÖZER OR
YEDEK ÜYE
e-Posta:

Tekirdağ doğumludur. 2006`da İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Kurucu ortağı olduğu, endüstri tesisleri, fabrika binaları gibi çelik yapıların tasarımı ve projelendirilmesi konularında mühendislik hizmetleri veren şirketinde mezuniyetinden bu yana yönetici ve inşaat mühendisi olarak çalışmaktadır. Öğrencilik yıllarından itibaren TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası`nın faaliyetlerinde aktif olarak yer aldı. Ayrıca çeşitli dergilerde mühendislik, mimarlık tarihi, sosyoloji konularında denemeleri ve kitap incelemeleri yayımlanmaktadır.


 
 

EMEK YILMAZ
YEDEK ÜYE
e-Posta:

İstanbul doğumludur. Aslen Ardahanlıdır. 2008 yılında Halide Edip Adıvar Lisesi, 2012 yılında Balıkesir Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun olmuştur. YTÜ Yapı İşletmesi anabilim dalında yüksek lisans yapmaktadır. Mezuniyetinden bu yana çeşitli projelerde saha mühendisi, kaba yapı şefi ve şantiye şefi görevlerinde bulunmuştur. Halen özel bir şirkette çalışmaktadır. Öğrencilik yıllarında itibaren Genç – İMO sınıf temsilcilikleri, okul temsilciliği ve konsey yöneticiliği yapmıştır. 46. Dönemde İMO İstanbul Şubesi Genç İnşaat Mühendisleri ve Şantiye Mühendisleri komisyonlarında görev almıştır. Evlidir.


 
 

HASAN ALPER ÇULHA
YEDEK ÜYE
e-Posta:

1985 İstanbul doğumludur. 2003 yılında Özel Bilfen Anadolu Lisesi, 2011 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 2013 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Yapı İşletmesi Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Meslek hayatına geoteknik saha uygulama sorumlusu olarak başlayan ÇULHA, süreç içerisinde konut ve alışveriş merkezi projelerinde şantiye şefliği görevlerini sürdürmektedir. Bir çocuk babasıdır.


 

Ayrılmış Üyeler

 
 

MURAT SERDAR KIRÇIL
SEKRETER ÜYE 13.04.2021 Tarihine Kadar
e-Posta:

Sarıkamış doğumludur. 1994 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü`nden mezun oldu. 1995 yılında aynı üniversitede Araştırma Görevlisi olarak göreve başladı. Halen Yapı Anabilim Dalı`nda öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. İnşaat Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi 35. Dönem Kadıköy Temsilcilik Kurulu Üyesi, 36. Dönemde Şube Yönetim Kurulu Üyesi ve 44. Dönemde Yönetim Kurulu Sekreter Üye, 45. ve 46. Dönemde Şube Sekreter Üye olarak görev almıştır. 1998 yılından bu yana, çeşitli tarihlerde İstanbul Şubesi`nin çeşitli komisyonlarında ve İnşaat Mühendisleri Odası İnşaat Mühendisliği Eğitimi Kurulu`nda yer almıştır.


 

Sayfayı Yazdır

   

Key Yazılım Çözümleri A.Ş.